Lengvoji atletika

Respublikiniai lengvaatlečių laimėjimai

Š. m. sausio 5 dieną trys Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai –  Laura Jankovskytė, Laurynas Rauktys ir Virmantas Barkauskas, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, vyko į Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybas „Žemaitijos taurė 2019“ I-ąjį etapą. Varžybos vyko Klaipėdos lengvosios atletikos manieže. Pagėgiškiai užėmė 7, 8 ir 9 vietas.

„Žemaitijos taurė 2019“ vyksta trimis etapais. Vienas etapas jau įvyko, jaunieji  lengvaatlečiai ruošiasi dar dviems, po kurių bus sumuojami rezultatai.

Eil.nr. Vardas, pavardė Rungtis Rezultatas Vieta Kategorija
1. Laura Jankovskytė 60m 8.84 9 3A    MP6
2. Laurynas Rauktys tolis 3.95 8
3. Virmantas Barkauskas tolis 4.02 7 3JA   MP9

Šiauliuose sausio 11 dieną vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, dalyvavo 4 lengvaatlečiai iš Pagėgių savivaldybės  meno ir sporto mokyklos: 2 jaunės ir 2 jaunuoliai. Jaunių grupėje, šuolio į aukštį rungtyje (1,50 cm) sidabro medalį iškovojo Augustė Baužaitė. Jaunimo grupėje, šuolio į aukštį rungtyje kartelę įveikęs 1,80 cm aukštį ir savo asmeninį rezultatą pagerinęs Eitvydas Šalkauskas iškovojo bronzos medalį. Šauniai sudalyvavo  ir Nojus Šeputis, kuris kartelę įveikė 1,75cm. ir užėmė šeštąją vietą.