Jaunių chorui – pirmo laipsnio diplomas

2018-2019 m.m.  Lietuvos vaikų ir jaunimo chorai intensyviai ruošėsi festivaliui – konkursui ,,Mes Lietuvos vaikai‘‘.  Visi konkurse  dalyvaujantys chorai buvo suskirstyti į penkis regionus, kuriuose balandžio – gegužės mėnesiais vyko perklausos.   Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras (vadovės Regina Pilkionienė ir Evelina Norkienė) gegužės 3 d. dalyvavo Klaipėdos ir Tauragės apskričių perklausoje  Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Choras atliko Vydūno ,,Lietuvių giesmę‘‘ ir Artūro Noviko išplėtotą lietuvių liaudies sutartinę ,,Sodauto‘‘. Toliau skaityti „Jaunių chorui – pirmo laipsnio diplomas“

A. Merkevičius – tarptautinio imtynių veteranų turnyro čempionas

Balandžio mėn. Kaliningrade (Rusija) vyko XX tarptautinis imtynių veteranų turnyras, skirtas imtynių sporto pradininkui Kaliningrado srityje V. A. Batečko atminti. Į turnyrą atvyko daugiau kaip 200 imtynių sporto veteranų  iš 13 šalių : Rusijos, Tadžikijos, Turkmėnijos, Kazachstano, Baltarusijos, Ukrainos, Austrijos, Anglijos, Lenkijos, Pietų Afrikos Respublikos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai varžybose atstovavusiam pagėgiškiui Antanui Merkevičiui (divizionas ,,D”, 69 kg svorio kategorija) turnyras buvo sėkmingas – Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių mokytojas iškovojo turnyro čempiono titulą.