Draugiškas futbolo turnyras Mažeikiuose

„Mažeikių rudens Cup”

Spalio 19 d. Mažeikiuose įvyko berniukų gimusių 2006 m. U14, draugiškas futbolo turnyras „Mažeikių rudens Cup”, kuriame dvejose aikštėse, 11×11 kamuolį gainiojo jaunieji Žemaitijos talentai. Turnyre dalyvavo komandos iš Telšių, Šiaulių, Klaipėdos, Kretingos, Gargždų, Mažeikių, Pagėgių bei Tauragės. Pagėgiškiai sužaidė 1:1 su Klaipėdos futbolo mokykla, 2:0 nugalėjo Kretingos bendraamžius ir 0:0 baigė susitikimą su mažeikiečiais. Užėmę II vietą grupėje, pagėgiškiai pusfinalyje susitiko su telšiškiais ir tik paskutinę kėlinio minutę praleido apmaudų įvartį. Pralaimėjimas pusfinalyje pagėgiškių komandą nustūmė į mažąjį finalą, kur jie susitiko su Gargždų komanda ir rungtynes 0:1 pralaimėjo pačiame antro kėlinio gale, todėl turnyre liko ketvirti. Pirma vieta atiteko Telšių”Džiugui”, antri liko Mažeikių sporto mokyklos futbolininkai, treti – Gargždų „Banga”, ketvirti – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla – Tauragės futbolo Akademija, Klaipėdos sporto mokykla, Kretingos sporto mokykla, Šiaulių futbolo Akademija, Klaipėdos futbolo akademija.
Geriausiu komandos žaidėju pripažintas tauragiškis Justas Martinkus. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas pagėgiškis Lukas Krakauskas.