Urtė Vasiliauskaitė – respublikinio piešinių konkurso II-osios vietos laimėtoja

Druskininkų ,,Saulės“ pagrindinė mokykla kovo mėnesį suorganizavo piešinių konkursą ,,Be miško suskursta žmogus“ (V. Krėvė ,,Skerdžius“). Dėl paskelbto karantino konkurso rezultatus sužinojome visai neseniai. 5-6 klasių grupėje antrąją vietą užėmė Urtė Vasiliauskaitė (mokytoja Lina Ambarcumian). Sveikiname laimėtoją ir linkime jai šiltos ir spalvingos vasaros.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

Pagėgių meno ir sporto mokyklos sportininkai – stovykloje „Nida 2020″

Birželio 29-tąją ir  liepos 5-tąją dienomis vyko kasmetinė krepšinio stovykla „NIDA 2020“, kurią suorganizavo Tauragės krepšinio mokykla KM ,,Tauragės žaibas“. Joje dalyvavo ir Pagėgių meno ir sporto mokyklos jaunieji  krepšininkai. Stovykloje sportininkai sportavo du kartus per dieną, taip pat ėjo prie jūros, turėjo galimybę laisvalaikį leisti žaidžiant tinklinį ar futbolą. Stovyklautojai sutiko Lietuvos rinktinės narį Mantą Kalnietį, kuris noriai sutiko nusifotografuoti bei motyvuoti vaikus siekti aukštesnio sportinio lygio.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto  mokyklos

krepšinio mokytojas Justinas Šliažas