TV konkursas „Dainų dainelė” sugrįžta!

Pasibaigus karantinui „Dainų dainelė “ sugrįžo į naująjį LRT sezoną. Tiesiogines konkurso laidų transliacijas galima stebėti sekmadieniais 16.00 val. per LRT PLIUS kanalą.

Šį sekmadienį, t.y. rugsėjo 13 d., televizijoje pasirodys Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mišrus vaikų vokalinis ansamblis – Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė, Kamilė Putytė, Gabija Račkauskaitė, Deimantė Grigelytė, Darija Šegždaitė, Matas Sragauskas, Gabija Oberauskaitė, Rugilė Jonelytė, Rugilė Milašauskaitė, Urtė Sauspreikšytė ir Gabija Gudaitytė. Ansamblio vadovė – Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė.

Palaikyti pagėgiškių kolektyvą galite  balsuodami  „Dainų dainelės‘‘  rubrikoje adresu www.dainudainele.lt . Iš vieno kompiuterio galima balsuoti tik vieną kartą.

Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso ,, Dainų dainelė 2020“ laureatų koncertas Nacionaliniame operos ir baleto teatre numatomas  spalio 11 d.