Gabija Sragauskaitė pateko į vaikų ir jaunimo festivalio – konkurso „Muzika kviečia kiekvieną” finalinį koncertą

Nuoširdžiai sveikiname Gabiją Sragauskaitę (mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė), patekusią į Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos organizuojamo vaikų ir jaunimo festivalio- konkurso „Muzika kviečia kiekvieną” finalinį koncertą, kuris vyks 2021 m. birželio 12 d. konservatorijos aktų salėje. Koncerte Gabija atliks komisijos išrinktą kūrinį – muzika T. Leiburo, žodžiai G. Zdebskio „Skrydis”.
Linkime sėkmės !

Sėkmingos pirmosios pokarantininės imtyninikų varžybos

Balandžio 9 dieną Panevėžyje vyko 2021m. Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Pirmosios pokarantininės varžybos pagėgiškiams buvo sėkmingos.

Laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai Vilius Jonelaitis ( 65 kg svorio kategorija) ir Audrius Dovydovas ( 57 kg svorio kategorija) iškovojo bronzinius čempionato apdovanojimus. Audrius Dovydovas šiais mokslo metais sportinį meistriškumą tobulina Šiaulių sporto gimnazijoje. Toliau skaityti „Sėkmingos pirmosios pokarantininės imtyninikų varžybos”