Dėkojame už palaikymą ir džiaugiamės „Žiūrovų simpatijos” prizu

Dailės skyriaus pradinio ugdymo klasių mokiniai kovo mėnesį dalyvavo Vilniaus Šv. vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos suorganizuotame Šv. Kazimiero statulėlės ir filmuko konkurse, kuriame laimėjo „Žiūrovų simpatijų” prizą ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Dailės mokytojos Liucija Bungardienė ir Lina Ambarcumian dėkoja visiems, palaikiusiems jaunųjų dailininkų kūrybą.

Lietuvos jaunučių U-15 imtynių čempionate iškovojo auksą

Balandžio 23 dieną Kelmės sporto centre vyko 2021 m. Lietuvos jaunučių U-15 imtynių čempionatas. Antrosios pokarantininės varžybos jauniesiems Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių grupės sportininkams taip pat buvo sėkmingos.

Laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai Ignas Pocevičius ( 57 kg svorio kategorija) ir Juozas Petkevičius ( 38 kg svorio kategorija) iškovojo bronzinius čempionato apdovanojimus.

Lukas Dovydovas nenugalimas buvo svorio kategorijoje iki 41 kg ir iškovojo čempionato auksą.

Dėl čempionato apdovanojimų kovojo beveik 100 laisvųjų imtynių atstovų iš 9 komandų.

Balandžio 30 dieną Anykščiuose startuos 2021 m. Lietuvos jaunių imtynių čempionatas. Tikimės, kad mūsų mokyklos laisvųjų imtynių komandai jis bus taip pat sėkmingas, kai ir du pastarieji.