Lietuvos jaunučių U-15 imtynių čempionate iškovojo auksą

Balandžio 23 dieną Kelmės sporto centre vyko 2021 m. Lietuvos jaunučių U-15 imtynių čempionatas. Antrosios pokarantininės varžybos jauniesiems Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių grupės sportininkams taip pat buvo sėkmingos.

Laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai Ignas Pocevičius ( 57 kg svorio kategorija) ir Juozas Petkevičius ( 38 kg svorio kategorija) iškovojo bronzinius čempionato apdovanojimus.

Lukas Dovydovas nenugalimas buvo svorio kategorijoje iki 41 kg ir iškovojo čempionato auksą.

Dėl čempionato apdovanojimų kovojo beveik 100 laisvųjų imtynių atstovų iš 9 komandų.

Balandžio 30 dieną Anykščiuose startuos 2021 m. Lietuvos jaunių imtynių čempionatas. Tikimės, kad mūsų mokyklos laisvųjų imtynių komandai jis bus taip pat sėkmingas, kai ir du pastarieji.