Lietuvos merginų tinklinio čempionato U-20 varžybos

Sausio 22 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos merginų tinklinio čempionato U-20 varžybos, kuriose žaidė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos ir Kėdainių sporto centro tinklininkės. Pagėgiškės mergaitės kovojo atkakliai, bet sportinė sėkmė buvo varžovių pusėje. Rezultatu 3 – 1 laimėjo Kėdainių sporto centro tinklininkės.  Sekančios rungtynės su Plungės sporto centro tinklininkėmis Pagėgiuose vyks vasario 3 dieną.

TV konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis turas Tauragėje

Sausio 21 d. Tauragės meno mokykloje  vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis etapas, kuriame dalyvavo 39 kolektyvai ir atlikėjai iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Kelmės, Raseinių rajonų bei Pagėgių savivaldybės.

Visi dalyviai atliko po tris dainas, kurias vertino  10 narių komisija: pirmininkas – Dainius Puišys, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos Choro dirigavimo katedros profesorius, nariai: Artūras Novikas, A.Noviko džiazo mokyklos vadovas, Martynas Staškus, Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas, Dalia Tumosaitė, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytoja metodininkė  ir po vieną atstovą iš visų rajonų. Mūsų savivaldybę atstovavo Natkiškių Z.Petraitienės pagrindinės mokyklos vyr. muzikos mokytoja Dalia Kriščiūnienė. Toliau skaityti „TV konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis turas Tauragėje“