Futbolo turnyras „Mažeikių snaigė 2022”

Vasario 5-6 d. Mažeikiuose vyko priešsezoninis draugiškas futbolo turnyras „Mažeikių snaigė 2022”, kuriame dalyvavo 8 komandos iš Klaipėdos, Telšių, Kretingos ir Tauragės.
Tauragės FA „Taurui” atstovavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos futbolininkai: Nedas Burdukas (1 įvartis), Lukas Krakauskas, Deividas Liutvinas, Eimantas Lukošius, Henrikas Kedeckas, Dominykas Vidra (1 įvartis), Mantas Vidra.
Komandos buvo suskirstytos grupėmis po keturias. Pirmą dieną žaidė Klaipėdos „FM 1 „- FA „Tauras” (0:1), Telšių „Džiugas” – Tauragės FA „Tauras” (1-1), Kretingos FA „Minija” – FA „Tauras” (3-1).
Antrą dieną rungtyniavo Mažeikų FK „Atmosfera” 2 – Tauragės FA „Tauras” (0:2), Kretingos FA „Minija” – FA „Tauras” (4:0).
Tauragės FA „Tauras” iškovojo 6 vietą.

Džiugios naujienos iš TV konkurso „Dainų dainelė

Mokyklos vokalinis ansamblis: Evita Pilkionytė, Gabija Oberauskaitė, Rugilė Milašauskaitė, Rugilė Jonelytė, Urtė Sauspreikšaitytė, Kotryna Norkutė, Gabija Račkauskaitė, Kamilė Putytė, Aneta Pociūtė, Darija Šegždaitė, Gabija Gudaitytė ir solistas Matas Sragauskas (vadovė Regina Pilkionienė, koncertmeisterės Evelina Norkienė ir Nadežda Snigir) pateko į TV konkurso „Dainų dainelė” finalinį televizinį etapą.
Apie jaunųjų talentų pasirodymą televizijoje informuosime.