Lietuvos vaikų lengvosios atletikos varžybų ,,Žemaitijos taurė 2022” II etapas

Vasario 23 dieną Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, vyko į Lietuvos vaikų lengvosios atletikos varžybų ,,Žemaitijos taurė 2022” II etapą.
Šis etapas sportininkams buvo sėkmingas, nes visi pagerino savo asmeninius pasiekimus, iškovotos dvi pirmosios ir viena trečia vieta. Gaila, kad dėl ligos į varžybas neišvyko I-ojo etapo 600m bėgimo lyderis Danielius Puodžiūnas ir šuolio į tolį rungties prizininkas Eimantas Žiogas.

Toliau skaityti „Lietuvos vaikų lengvosios atletikos varžybų ,,Žemaitijos taurė 2022” II etapas”

Lietuvos tinklinio čempionato U- 20 varžybos Pagėgiuose

Vasario 23 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos tinklinio čempionato U- 20 varžybos tarp Pagėgių savivaldybės meno sporto mokyklos ir Plungės sporto centro tinklininkių.
Rezultatu 3 – 0 nugalėjo Plungės sporto centro tinklininkės.

Futbolo turnyras „FK Nevėžis taurė“ Kėdainiuose

Paskutinę žiemos atostogų dieną – vasario 20 d. Kėdainiuose vyko futbolo turnyras „FK Nevėžis taurė“, kuriame varžėsi futbolo komandos iš Kėdainių, Pasvalio, Radviliškio, Tauragės bei Pagėgių.
Pagėgiškius futbolininkus į turnyrą lydėjo treneris Darius Stažys.
Jaunieji mūsų mokyklos sportininkai iškovojo penktąją vietą bei įgijo varžybinės patirties.

„Nepriklausomybės taurės 2022” futbolo turnyras Ignalinoje

Vasario 12-13 d. Ignalinoje vyko futbolo U19 turnyras „Nepriklausomybės taurė 2022“ bei peržiūra į Lietuvos U19 futbolo rinktinę.
Turnyre dalyvavo 9 komandos iš visos Lietuvos. Pagėgių komanda, sudaryta iš šešiolikmečių, turnyre surinko 6 taškus ir laimėjusi dvi pergales, iškovojo 7 vietą.
Turnyro nugalėtojais tapo „FA Tauras“ U17 komanda, kuriai LFF I lygos lauko čempionate atstovauja pagėgiškiai: Nedas Burdukas, Eimantas Lukošius, Deividas Liutvinas, Mantas Vidra, Dominykas Vidra, Henrikas Kedeckis.
Varžybų kulminacija tapo turnyre atrinktų kandidatų į U19 futbolo rinktinę rungtynės su Kauno „Žalgirio“ vyrų komandos legionieriais.
Kauno „Žalgiris“, daugkartinis futbolo čempionas, užsitikrino turnyro čempionų vardą.