Kovo 11 d. Pagėgių Kultūros centre vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kurio metu buvo apdovanoti žmonės, savo pasiekimais garsinantys Pagėgių kraštą.

Tarp apdovanotojų buvo  dvi mūsų mokyklos mokytojos: Alvyra Jankantienė – apdovanota  už profesionalų mokinių paruošimą ir aukštus jų rezultatus 2021-2022 m. Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybose ir čempionatuose, Regina Pilkionienė –  už profesionalų mokinių paruošimą 2022 m. TV konkursui ,,Dainų dainelė‘‘. Toliau skaityti „Kovo 11 d. šventėje apdovanotos mokytojos Regina Pilkionienė ir Alvyra Jankantienė”

Muzikinė popietė ,,Lietuva lietuvių liaudies dainose‘‘

Kovo 10 d. mokyklos aktų salėje vyko muzikinė popietė ,,Lietuva lietuvių liaudies dainose‘‘, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kurią organizavo chorinio dainavimo mokytoja metodininkė Regina Pilkionienė.

Edukaciniame renginyje buvo atskleisti kiekvieno Lietuvos regiono liaudies dainų ypatumai, jų skirtumai bei panašumai. Mokytoja pateikė daug išsamios informacijos, kurią savo atliekamomis  liaudies dainomis iliustravo chorinio dainavimo klasės mokiniai – Matas Sragauskas, Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė, Gabija Račkauskaitė, Gabija Gudaitytė, Kamilė Putytė, Agota Andriušaitytė, Melita Poškaitė, Urtė Vidraitė, Rugilė Milašauskaitė ir Rugilė Jonelytė. Liaudies dainas instrumentais atliko akordeonistė Julija Paleckytė ir pirmokės pianistės – Patricija Budrikaitė ir Kamila Ivenkova. Renginio pabaigoje vyko linksma viktorina, kurios nugalėtoju tapo Matas Sragauskas.

Dailės skyriaus mokiniai renginį papuošė nuostabiai išpieštais langais su langinėmis, popietės dalyviai pasipuošė jų nupieštomis širdelėmis su Ukrainos vėliavos spalvomis.

Renginyje buvo akcentuojamas tautiškumas, pilietiškumas, patriotiškumas, priminta ir įvertinta tai, kad laisvė nėra savaime duota, už ją reikia kovoti, ją branginti ir mylėti. Žuvusieji už Ukrainos laisvę buvo pagerbti tylos minute.

Toliau skaityti „Muzikinė popietė ,,Lietuva lietuvių liaudies dainose‘‘”

Kovo 9 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, vyko į Lietuvos vaikų lengvosios atletikos varžybų ,,Žemaitijos taurė 2022” finalinį etapą.

Visi trys šių varžybų etapai buvo sėkmingi mūsų lengvaatlečiams – visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus. Susumavus trijų etapų rezultatus, iškovotos 5 taurės: Eimantas Žiogas šuolio į tolį rungtyje iškovojo II vietos taurę (1 etapas – III vieta, finalas – I vieta), Danielius Puodžiūnas 600 m bėgime iškovojo III vietos taurę (1 etapas – I vieta, finalas – II vieta), Emilis Zongaila šuolio į aukštį rungtyje iškovojo II vietos taurę (2 etapas – I vieta, finalas –  II vieta), Erikas Merkelis 200 m bėgime iškovojo II vietos taurę (1 etapas – III vieta, 2 etapas- II vieta, finalas- IV vieta), Antano Musvydo auklėtinė iš Natkiškių Emilija Mikulskytė rutulio stūmime iškovojo III vietos taurę (2 etapas – 1vieta, finalas- V vieta).

Finaliniame etape penktą vietą šuolio į aukštį rungtyje užėmė Paulina Vilkytė, šeštą vietą šuolio į aukštį rungtyje užėmė Žemyna Malinauskaitė, septintą vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Vitenis Urbikas, Greta Alesiūtė 60 m bėgime liko dešimta, Luka Lukošiūtė 200 m bėgime – vienuolikta.

Ačiū jauniesiems lengvaatlečiams už norą siekti pačių aukščiausių rezultatų!

Toliau skaityti „Pagėgiškiai lengvaatlečiai parsivežė penkias taures iš vaikų lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2022“ finalo”

Kovo 8-osios tinklinio turnyras

Kovo 8 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko tinklinio turnyras, kurį organizavo VŠĮ „Sporto ir turizmo centras”.
Turnyre susitiko Pagėgių bendruomenės moterų komanda ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos merginų I ir II komandos.
Pirmąją vietą iškovojo Pagėgių bendruomenės komanda , antroji vieta atiteko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos I komandai, o trečioji -II komandai.
Turnyro dalyvės apdovanotos taurėmis, medaliais ir gėlėmis.