Kovo 11 d. šventėje apdovanotos mokytojos Regina Pilkionienė ir Alvyra Jankantienė

Kovo 11 d. Pagėgių Kultūros centre vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kurio metu buvo apdovanoti žmonės, savo pasiekimais garsinantys Pagėgių kraštą.

Tarp apdovanotojų buvo  dvi mūsų mokyklos mokytojos: Alvyra Jankantienė – apdovanota  už profesionalų mokinių paruošimą ir aukštus jų rezultatus 2021-2022 m. Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybose ir čempionatuose, Regina Pilkionienė –  už profesionalų mokinių paruošimą 2022 m. TV konkursui ,,Dainų dainelė‘‘.

Sveikiname mokytojas ir linkime didžiulės sėkmės tolimesnėje profesinėje veikloje!

Renginio metu koncertavo mokyklos mokiniai: solistas Matas Sragauskas, akordeonistai – Julija Paleckytė, Erikas Maksimas Fadejev, pianistė Ugnė Garmutė, vokalinis ansamblis ir jaunių choras.

Ačiū mokiniams ir jų mokytojoms – Reginai Pilkionienei, Onai Parnarauskienei ir Marinai Dvarvitenei.