Džiuginantys jaunųjų akordeonistų pasiekimai

2022 m. balandžio 2 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkursas. Jame dalyvavo mokiniai iš Kretingos, Šilutės, Gargždų, Palangos, Klaipėdos J. Karoso, Klaipėdos J. Kačinsko bei Pagėgių.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į grupes: A – klasikinės muzikos, B – ansamblių bei orkestro, C – populiariosios muzikos.
Solistų A12 klasikinės muzikos kategorijoje Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos akordeono pagrindinio muzikavimo 1 klasės mokinė Julija Paleckytė atliko G. Fr. Hendelio Preliudą bei A. Korobeinikovo ,,Valsą – groteską‘‘ ir buvo įvertinta I vietos laureato diplomu.

Toliau skaityti „Džiuginantys jaunųjų akordeonistų pasiekimai“

Tauragės apskrities meno mokyklų festivalis „Muzikiniai pokštai 2022“

Balandžio 1 d. įvyko Tauragės apskrities meno mokyklų festivalis „Muzikiniai pokštai 2022“.
Į festivalį susirinko jaunieji Jurbarko meno mokyklos pokštininkai, „Pagėgių pasienio juokintuvai“ iš Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos, „Linksmučiai iš užsienio“ – Šilalės meno mokyklos ir festivalio organizatoriai, šeimininkai – Tauragės meno mokykla bei daugybė kviestinių svečių.
Festivalio dalyviai visus džiugino linksmais, muzikaliais, originaliais, kūrybingais pasirodymais. Renginyje buvo daug juoko, šypsenų, gero humoro, teigiamų emocijų.

Toliau skaityti „Tauragės apskrities meno mokyklų festivalis „Muzikiniai pokštai 2022““

Tauragės apskrities moksleivių krepšinio turnyro varžybos

Balandžio 1d. Pagėgiuose įvyko Tauragės apskrities moksleivių krepšinio turnyro varžybos, kuriose varžėsi Tauragės Šaltinio progimnazijos, Tauragės KM 2008 g. m. bei Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos komandos.
Visos komandos iškovojo po vieną pergalę.
Pirmose varžybose pagėgiškiai rezultatu 12:27 pripažino Tauragės KM 2008 g. m. pranašumą, antrose – susitiko su Tauragės Šaltinio progimnazija ir po įnirtingos kovos, rezultatu 45:33 šventė pirmąją savo pergalę šiame turnyre.
Jaunuosius krepšininkus iš Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos bei Tauragės KM 2008 g. m. treniruoja treneris Vilius Klumbys.

Džiugios žinios iš respublikinio konkurso „Naujieji atradimai 2022“ Utenoje

Kovo mėnesį vyko virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2022“ Utenoje, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 72 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų.
Fortepijono pagrindinio muzikavimo II klasės mokinė Andrėja Jankauskaitė, šiame konkurse laimėjo II vietą, fortepijono pagrindinio muzikavimo III klasės mokinė Ugnė Garmutė, laimėjo III vietą.
Abiejų mergaičių mokytoja – Marina Dvarvitene.

Buvusių mokinių sėkmė

Kovo 27 d. Garliavos Arenoje vyko LFF salės futbolo Taurės finalas, kuriame susitiko Jonavos „Vikingai“ ir Gargždų „Pramogos“.
Finalo nugalėtojais tapo Jonavos „Vikingai“, kur sėkmingai žaidžia pagėgiškis Jonas Ulbekis.
Jonas, įmušęs 3 įvarčius, tapo naudingiausiu finalo žaidėju.
Varžyboms teisėjavo Futsal FIFA kategorijos teisėjas pagėgiškis Dominykas Norkus.
Didžiuojamės buvusiais mokiniais, trenerio Dariaus Stažio auklėtiniais!

Pirma vieta U17 vaikinų salės futbolo turnyre Garliavoje!

Kovo 27 d. Garliavos Arenoje vyko U17 vaikinų salės futbolo turnyras, kuriame susitiko Kauno „Žalgiris“, Pietų Lietuvos rinktinė ir FA „Tauras“.
Pirmąją vietą iškovojo mokytojo Dariaus Stažio treniruojama Tauragės komanda, kurioje žaidė ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokiniai: Nedas Burdukas, Deividas Liutvinas ir Eimantas Lukošius.
Antroji vieta atiteko Pietų Lietuvos rinktinei, trečioji – Kauno „Žalgirio“ komandai.