Kūrybinės dirbtuvės su buvusia mūsų mokyklos mokine Gintare Marozaite

Balandžio 8 d. dailės skyriuje svečiavosi viešnios iš Kauno Technologijos Universiteto – buvusi mūsų mokyklos mokinė, architektūros studijų paskutinio kurso magistrantė Gintarė Marozaitė bei jos vadovė Dr. Ingrida Lipnickytė – Povilaitienė.

Gintarė jauniesiems dailininkams pristatė tiriamąjį darbą „Mažosios Lietuvos statybinio paveldo išsaugojimo galimybių studija“ bei surengė kūrybines dirbtuves.
Jaunieji dailininkai susipažino su Mažosios Lietuvos profesionaliąja architektūra, kūrė architektūros elementų eskizus, sužinojo apie maketavimo priemones ir pabandė maketuoti mažąją architektūrą.
Džiaugiamės savo buvusios mokinės Gintarės apsilankymu mokykloje, bendradarbiavimu ir linkime jai profesinės sėkmės.