Tinklinis

Salės tinklinio turnyras

Spalio 17 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko salės tinklinio turnyras.
Susirinko šešios merginų ir vaikinų komandos – iš Tauragės sporto centro, Šilutės Žemaičių Naumiesčio gimnazijos, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos.

Tarp merginų pirmą vietą iškovojo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos komanda, antrą vietą – Tauragės sporto mokyklos, trečią vietą – Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazijos komanda.
Tarp vaikinų pirmą vietą užėmė Tauragės sporto centro komanda, antrą vietą – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos, trečią vieta – Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazijos komanda.
Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, o komandos prizininkės – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos diplomais.
Turnyrą organizavo tinklinio treneris Antanas Musvydas.