Bendrojo ugdymo mokyklų mokinių varžybos

Metimo varžybos

2019-10-03 metimo v.

Lengvosios atletikos varžybų rezultatai

2019-10-01 l.atl. v-bos

Rugsėjo 18 d. kroso varžybos

Mokyklų žaidynės pasiekė finišą

Baigėsi 2018-2019 m.m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomos Lietuvos mokyklų žaidynės.

Pirmame etape buvo suorganizuota ir pravesta 15 varžybų Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Aktyviausi buvo Pagėgių A. Mackaus gimnazistai –  dalyvavo visose varžybose. Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai ir Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazistai praleido tik po dvejas varžybas. Labai gaila, kad pritrūko entuziazmo Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinėms mokykloms,  kurios  sugebėjo rungtyniauti tik trijose varžybose iš penkiolikos.

Pradinių klasių mokiniams buvo pravestos ketverios varžybos. Jose  aktyviausi buvo Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai, kurie dalyvavo visose varžybose. Nuo pagėgiškių  vienomis varžybomis atsiliko natkiškiečiai, dvejose varžybose dalyvavo Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinių mokyklų pradinukai.

Pirmajame žaidynių etape buvo atrenkamos pačios stipriausios komandos bei sportininkai. Tolimesnis kelias – Lietuvos zoninės, tarpzoninės ir finalinės varžybos. Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos, pagal surinktų taškų sumą dalyvaujant Lietuvos mokyklų žaidynėse, išsirikiavo sekančiai: Pagėgių A. Mackaus gimnazijos mokiniai dalyvavo kvadrato ir tinklinio varžybose, surinko 152 taškų ir  iš 60 Lietuvos mokyklų užėmė 35 vietą; Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos mokiniai dalyvavo krepšinio 3×3 ir tinklinio varžybose, surinko 118 taškų ir  iš 91 Lietuvos mokyklos užėmė 68 vietą; Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo tinklinio varžybose, surinko 43 taškus ir  iš 91 Lietuvos mokyklos užėmė 88 vietą.

Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokiniai į Lietuvos zonines varžybas nevyko, nes neužėmė nei vienos pirmos vietos pirmajame varžybų etape.

Lietuvos mokyklų žaidynėse pradinių klasių grupėje 110 taškų surinko ir aukštą 13 vietą iškovojo Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai, kurie  dalyvavo kvadrato ir lengvosios atletikos varžybose. Šiais metais labai aktyvūs buvo Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos pradinukai, jie dalyvavo šaškių ir lengvosios atletikos varžybose, surinko 85,5taško, Piktupėnų pagrindinės mokyklos pradinukai dalyvavo „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, surinko 41tašką.

Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms varžybas organizavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla, tiesiogiai atsakinga už šį darbą – lengvosios atletikos mokytoja Alvyra Jankantienė,  varžybose teisėjavo  visų mokyklų kūno kultūros mokytojai.

Paplūdimio tinklinis 2 prieš 2 sezono atidarymas

2019-05-08 4-kovė