Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių ir vaikų žaidynės

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokiniai su  treneriu Antanu Merkevičiumi spalio 9 d. vyko į Kelmę, kur dalyvavo Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų ir jaunių žaidynėse, kartu su jaunaisiais imtynininkais iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Druskininkų, Jonavos, Vilkaviškio, Radviliškio, Raseinių ir Kelmės. Toliau skaityti „Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių ir vaikų žaidynės“

Sporto šventė „Pasistenk 20 kartų“

Spalio 1 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos stadione vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 20-mečiui skirta sporto šventė „ Pasistenk 20 kartų“.

Į šventę susirinko apie 70 dalyvių, kurie buvo suskirstyti į amžiaus grupes: iki 11 metų, 12-19 metų, 20 metų ir daugiau. Krepšinio, tinklinio, futbolo, lengvosios atletikos ir laisvųjų imtynių stotelėse jie varžėsi patys su savimi – užduotis bandė įveikti 20 kartų. Po rungčių kiekvienas turėjo galimybę laimėti skanumynų žaidime „Pataikyk į prizą“. Toliau skaityti „Sporto šventė „Pasistenk 20 kartų““

Vaikų ir jaunimo festivalis ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘

Jau ketvirtą kartą vyko vaikų ir jaunimo festivalis ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘, kurį organizavo Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos bendruomenė. Šiais metais  projekte dalyvavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos solistė Gabija Sragauskaitė, kurią paruošė mokytoja Regina Pilkionienė. Toliau skaityti „Vaikų ir jaunimo festivalis ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘“

Futbolo stovykla ir turnyras „Ignalina 2021“

Liepos 16-18 d. Drūtūnuose, Ignalinos rajone vyko futbolo stovykla ir draugiškas mini futbolo turnyras „Ignalina 2021“, skirtas Ignalinos 155 metinėms paminėti.

Šiame turnyre pagėgiškiai, tarp šešių komandų finale 2-1 nusileidę bendraamžiams iš Druskininkų, iškovojo II vietą.

Mūsų mokyklos futbolininkai į stovyklą važiavo su mokytoju Dariumi Stažiu.

Tinklinio stovykla

Liepos 1-2 dienomis prie Kucių ežero išdygo palapinių miestelis. Tai Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos tinklininkai iš Stoniškių, Šilgalių ir Natkiškių sugūžėjo į Kucius.

Tinklininkų stovyklą, finansuojamą iš  ,,Vaikų  socializacijos projekto 2021 m” , mokiniams, besimokantiems pagal NVŠ tinklinio programą  surengė mokytojai Alvyra Jankantienė ir Antanas Musvydas. Toliau skaityti „Tinklinio stovykla“