Krepšinio stovykla „Nida 2021“

Birželio 21-27 dienomis vyko kasmetinė krepšinio stovykla NIDA 2021.

Joje dalyvavo ir 6 Pagėgių meno ir sporto mokyklos krepšinio auklėtiniai – Tauras Ramanauskas, Kirstupas Majoravičius, Jokūbas Komskis, Domantas Šturma, Aurimas Pocius ir Matas Kuskys.

Jaunuosius krepšininkus į stovyklą lydėjo mokytojas Justinas Šliažas.

Visą savaitę stovyklautojai intensyviai treniravosi su kviestiniais treneriais. Treniruotės vyko ir anglų kalba.

Puikiai pasirodę jaunieji krepšininkai užbaigė stovyklą pavargę, bet turiningai praleidę laiką, įgavę naujų žinių apie krepšinį.

IV-ąjame vaikų ir jaunimo festivalio-konkurse „Muzika kviečia kiekvieną“ finaliniame etape gabija Sragauskaitė įvertinta laureato diplomu

Birželio 11-12 d. Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje vyko IV-ojo vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Muzika kviečia kiekvieną“ finalinis etapas, kuriame varžėsi apie 60 jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos.

Mūsų mokyklos solistė Gabija Sragauskaitė (mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė) atliko dainą „Skrydis“ (muz. T. Leiburo, žodž. G. Zdebskio) ir buvo įvertinta laureatės diplomu.

Atlikėjai labai džiaugėsi pagaliau turėdami galimybę muzikuoti gyvai.

Visi konkurso finalinio etapo dalyviai ir jų mokytojai buvo pakviesti į kūrybinę stovyklą rugpjūčio 23-27 d., kur turės galimybę ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir tobulėti su muzikos profesionalais bei parengti finalinį koncertą, kuris vyks rugpjūčio 27 d. Vilniaus muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto koncertų salėje.

Ugnė Garmutė – III-ojo respublikinio muzikantų konkurso „PIANO -AMBITUS“ III vietos laureatė

III -iąjį respublikinį muzikantų konkursą „Piano-ambitus“ organizavo Kauno I-oji muzikos mokykla ir Edukologinės kultūros ir menų institutas, jame dalyvavo 170 jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos.

Ugnė Garmutė konkurse atliko J. S. Bacho Invenciją ir F. Šopeno Valsą ir laimėjo III vietą.

Pianistę konkursui paruošė mokytoja Marina Dvarvitene.

 

Tauragės miesto šventės futbolo renginiai

Tauragės miesto šventės futbolo renginių dalyviai – FA Tauras Pagėgiai, treneris Darius Stažys ⚽️
Komanda: 1. K. Lankauskas, 2. K. Jonaitis, 3. J. Martinkus, 4. M. Vidra, 5. H. Kedeckis, 6. N. Gedvilas, 7. K. Lankauskas, 8. D. Liutvinas, 9. D. Vidra, 10. D. Siutilas, 11. E. Lukošius, 12. K. Vasiliauskas, 13. D. Lipskis.
⚽️Komanda užėmė IV vietą.
⚽️Geriausias turnyro vartininkas – K. Lankauskas 🏆
⚽️Komandos geriausias žaidėjas- E. Lukošius 🏆

Dienos stovykla – pleneras „Svajonių spalvos“

Birželio 4 d. mokytojos Liucijos Bungardienės sodyboje vyko dienos stovykla – pleneras „Svajonių spalvos“, kuriame dalyvavo vaikai, besimokantys pagal neformaliojo vaikų švietimo dailės terapijos ugdymo programą.

Veiklas stovykloje organizavo mokytoja Lina Ambarcumian.  Stovyklautojai piešė ir žaidė įvairius žaidimus.

Mokyklos direktorė Evelina Norkienė padėjo organizuoti  stovyklautojų maitinimą.

Plenero pagalbininkai ir rėmėjai – dailės mokytoja Virginija Kariniauskienė ir Liucija Bungardienė.

Dėkojame  Bungardų šeimai už suteiktą galimybę jaukioje sodyboje, gamtos apsuptyje puikiai praleisti dieną, sėdėti prie bendro vaišių stalo ir naudotis įvairiais žmogiškais patogumais.

 

 

Lengvosios atletikos varžybos Vilniuje

 

Birželio 1 dieną, Vilniuje vyko Lietuvos vaikų (2008m.g. ir jaun) lengvosios atletikos čempionatas.

Į sostinę jaunieji sportininkai suvažiavo iš visų Lietuvos miestų ir rajonų po gan ilgos pertraukos.

Išviso dalyvavo 430 sportininkų bėgimo, šuolių ir metimų rungtyse. Konkurencija buvo didelė – kai kuriose rungtyse dalyvių skaičius siekė net iki 40 sportininkų. Toliau skaityti „Lengvosios atletikos varžybos Vilniuje“

Gabių mokinių apdovanojimo šventė

Birželio 3 d. vyko Pagėgių savivaldybės gabių vaikų apdovanojimo šventė.
Mero Vaido Bendaravičiaus padėkos raštais ir stipendijomis už aukštus sportinius pasiekimus buvo apdovanoti šie mūsų mokyklos sportininkai: Lukas Dovydovas, Ignas Pocevičius, Ignas Vaidžiulis, Juozas Petkevičius, Matas Ūselis ir Tomas Feiferis.
Mero padėkos raštais ir dovanomis už aukštus meninius pasiekimus buvo apdovanoti: Matas Sragauskas, Gabija Sragauskaitė, Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė, Andrėja Jankauskaitė, Ugnė Garmutė, Julija Paleckytė, Erikas Maksimas Fadejev ir Neimantas Orlovas.
Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės ir linkime nesustoti!

Mokslo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 2 d. mokykloje vyko mokslo pažymėjimų įteikimo šventė.

Pradinio išsilavinimo pažymėjimai buvo įteikti 8 dailės skyriaus ir 7 muzikos skyriaus mokiniams.
Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai buvo įteikti 3 fortepijono klasę baigusioms mokinėms – Lėjai Degutytei, Gabijai Kučinskaitei ir Nemirai Vasiliauskaitei bei 9 sporto skyriaus mokiniams – tinklininkams Gvidui Dargužui, Robertui Kondrotui, Rugilei Mockutei, Daridai Čepukaitei, Rasai Šeputytei, krepšininkui Deividui Skirmantui, futbolistui Pauliui Žvirbliui ir imtynininkui Mantui Daugalui.

Toliau skaityti „Mokslo pažymėjimų įteikimo šventė“