Sėkmingos pirmosios pokarantininės imtyninikų varžybos

Balandžio 9 dieną Panevėžyje vyko 2021m. Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Pirmosios pokarantininės varžybos pagėgiškiams buvo sėkmingos.

Laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai Vilius Jonelaitis ( 65 kg svorio kategorija) ir Audrius Dovydovas ( 57 kg svorio kategorija) iškovojo bronzinius čempionato apdovanojimus. Audrius Dovydovas šiais mokslo metais sportinį meistriškumą tobulina Šiaulių sporto gimnazijoje.

70 kg svorio kategorijoje imtyniavęs Mandas Daugalas kovoje dėl 3-ios vietos nusileido labiau patyrusiam varžovui iš Šiaulių ir liko penktas. Dėl čempionato apdovanojimų kovojo 66 laisvųjų imtynių atstovai iš 16 komandų.

Balandžio 23 dieną Kelmėje startuos 2021 m. Lietuvos jaunučių (U-15) imtynių čempionatas.

Tikimės, kad mūsų mokyklos laisvųjų imtynių komandai jis bus taip pat sėkmingas.