Džiaugiamės respublikiniais laimėjimai

Balandžio mėnesį Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje nuskambėjo X-asis respublikinis konkursas „Skambioji daina“, kurioje virtualiai dalyvavo 78 solistai iš 20 Lietuvos miestų.

Visi dalyviai buvo suskirstyti  į kategorijas pagal amžių ir turėjo atlikti po dvi dainas. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga 5 narių komisija, kurios pirmininkas – Audrius Rubežius, operos solistas, Vilniaus kolegijos  menų ir kūrybinių technologijų fakulteto muzikinio teatro vokalo pedagogas – lektorius.

Šiame konkurse dalyvavo  4 mūsų mokyklos mokiniai, kurie  savo amžiaus grupėse buvo įvertinti  aukštais apdovanojimais: Matas Sragauskas – 1 vieta, Evita Pilkionytė – 2 vieta,  Kotryna Norkutė – 2 vieta,  Gabija Sragauskaitė – 2 vieta.

Mokinius konkursui paruošė mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė – Evelina Norkienė.