Mokslo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 2 d. mokykloje vyko mokslo pažymėjimų įteikimo šventė.

Pradinio išsilavinimo pažymėjimai buvo įteikti 8 dailės skyriaus ir 7 muzikos skyriaus mokiniams.
Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai buvo įteikti 3 fortepijono klasę baigusioms mokinėms – Lėjai Degutytei, Gabijai Kučinskaitei ir Nemirai Vasiliauskaitei bei 9 sporto skyriaus mokiniams – tinklininkams Gvidui Dargužui, Robertui Kondrotui, Rugilei Mockutei, Daridai Čepukaitei, Rasai Šeputytei, krepšininkui Deividui Skirmantui, futbolistui Pauliui Žvirbliui ir imtynininkui Mantui Daugalui.

Absolventus sveikino Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Dargužas ir Švietimo, kultūros, sporto ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.
Sveikiname visus savo mokinius bei linkime, kad meno ir sporto kerai niekada neišsisklaidytų!