IV-ąjame vaikų ir jaunimo festivalio-konkurse „Muzika kviečia kiekvieną” finaliniame etape gabija Sragauskaitė įvertinta laureato diplomu

Birželio 11-12 d. Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje vyko IV-ojo vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Muzika kviečia kiekvieną” finalinis etapas, kuriame varžėsi apie 60 jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos.

Mūsų mokyklos solistė Gabija Sragauskaitė (mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė) atliko dainą „Skrydis” (muz. T. Leiburo, žodž. G. Zdebskio) ir buvo įvertinta laureatės diplomu.

Atlikėjai labai džiaugėsi pagaliau turėdami galimybę muzikuoti gyvai.

Visi konkurso finalinio etapo dalyviai ir jų mokytojai buvo pakviesti į kūrybinę stovyklą rugpjūčio 23-27 d., kur turės galimybę ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir tobulėti su muzikos profesionalais bei parengti finalinį koncertą, kuris vyks rugpjūčio 27 d. Vilniaus muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto koncertų salėje.