Merginų salės tinklinio turnyras

Spalio 7 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko merginų salės tinklinio turnyras, skirtas Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 20 – mečiui.

Po atkaklių kovų, pirmąją vietą iškovojo komanda „Senbuvės“ (buvusios mokyklos mokinės), antrąją – Tauragės sporto centro merginų komanda, trečiąją – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos I merginų komanda, ketvirtąją – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos II merginų komanda.

Visos turnyro dalyvės buvo apdovanotos specialiais atminimo medaliais, komandos prizininkės – taurėmis ir diplomais.

Turnyro dalyvių pasveikinti ir įteikti saldžias dovanas atvyko Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys, tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir mokyklos direktorė Evelina Norkienė.