Draugiškas salės futbolo turnyras Ignalinoje

Lapkričio 27-28 d. Ignalinoje vyko draugiškas U17 salės futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo dvi mokytojo Dariaus Stažio vadovaujamos komandos – FA „Tauras“ U17 ir toje pačioje amžiaus grupėje – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos U15 komanda.

Tauragiškiai, laimėję visas penkias rungtynes, iškovojo pirmąją vietą, o pagėgiškiai, laimėję dvi rungtynes iš penkių, užėmė penktą vietą.

Svarbiausios pagėgiškiams buvo paskutinės rungtynės, kuriose jiems užteko lygiųjų, kad užimtų trečiąją vietą, bet apmaudžiai suklydus, rungtynes pralaimėjo ir liko penkti.

Turnyre dalyvavo: FA „Tauras“ Tauragė, SC Trakai, SC Druskininkai, SC Švenčionys,  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla, SC Ignalina. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas FA „Tauras“ gynėjas Jokūbas Širka.