Išvyka į koncertą „Muzikiniai rudenys”

Paskutinę rudens dieną –lapkričio 30, muzikos skyriaus mokiniai su mokytojomis Regina Pilkioniene, Ona Parnarauskiene ir mokyklos direktore Evelina Norkiene vyko į koncertą „Muzikiniai rudenys“ Tauragės kultūros centre. Šis koncertas – tai bendras Šiaulių miesto kamerinio orkestro „Camerata Solaris“ (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis), Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) ir Tauragės meno mokyklos meninis projektas.

Pirmoje renginio dalyje koncertavo Tauragės meno mokyklos mokiniai su orkestru, antroje – choras „Dagilėlis“ su orkestru atliko įspūdingą sakralinės muzikos programą, kurioje skambėjo J.S. Bacho, A. Vivaldi bei kitų kompozitorių sakralinės muzikos šedevrai. Tokia programa parinkta neatsitiktinai – prasidėjo advento laikotarpis. Didinga muzika jaudino, žavėjo, pakylėjo ir nuteikė susikaupimui.

Ši išvyka – puiki edukacija muzikuojantiems vaikams, ugdanti  muzikinį skonį bei auginanti kultūringą klausytoją.