Kalėdinis tinklinio turnyras

Gruodžio 16 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko kalėdinis tinklinio turnyras, kurį organizavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla. Turnyre dalyvavo 7 tinklinio komandos iš Tauragės, Žemaičių Naumiesčio ir Pagėgių.

Merginų tarpe I-ąją vietą iškovojo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos tinklininkės, II-ąją vietą – Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos antra komanda, III-oji vieta atiteko Tauragės sporto centro merginų komandai.
Berniukų tarpe I-ąją vietą iškovojo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos tinklininkai, II-ąją vietą – Žemaičių Naumiesčio gimnazijos komanda, III-ąją vietą – Tauragės sporto centras, IV-ąją – Žemaičių Naumiesčio vaikinų komanda.
Sportininkus pasveikino ir apdovanojo diplomais, medaliais bei saldžiais prizais mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Ambarcumian.
Pagėgių tinklininkus treniruoja mokytojas Antanas Musvydas. Jis džiaugėsi jaunųjų sportininkų pasiekimai ir linkėjo visiems gražių ir sveikų švenčių.