Koncertas „Kalėdiniai žaisliukai”

Gruodžio 16 d. mokykloje vyko koncertas „Kalėdiniai žaisliukai“. Nuoširdžiai dėkojame visiems atlikėjams ir jų mokytojams – jūs buvote nuostabūs! Ačiū tariame dailės skyriaus mokiniams ir mokytojams už dekoracijas, Justinui Bartkui – už apšvietimą ir įgarsinimą. Dėkojame Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui, vicemerui Edgarui Kuturiui, tarybos nariui Remigijui Kelneriui, administracijos direktoriui Virginijui Komskiui, švietimo, kultūros, sporto ir civilinės metrikacijos vedėjai Virginijai Sirvidienei, Pagėgių Vydūno viešosios bibliotekos direktorei Mildai Jašinskaitei-Jasevičienei ir Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonui Kaziui Žutautui už dovanas ir sveikinimo žodžius. Už gausius aplodismentus ir palaikymą ačiū tariame tėveliams ir visiems žiūrovams. Linkime gražių ir jaukių ateinančių švenčių.