Kalėdinis tinklinio turnyras

Stoniškių pagrindinės mokyklos sporto salėje dvi dienas vyko Kalėdinis tinklinio turnyras, kurį organizavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokytoja Alvyra Jankantienė.
Gruodžio 20 d. varžėsi trys vaikinų komandos. Taškas į tašką kovėsi Stoniškių jaunimo komanda su kaimynais iš Usėnų.
Rezultatu 3:2 nugalėjo Usėnų jaunimo komanda. Antroji vieta atiteko Stoniškių jaunimo komandai, o treti liko Stoniškių – Šilgalių mokinukai.
Merginų varžybos vyko gruodžio 22 d. Jose dalyvavo dvi komandos: Stoniškių – Šilgalių ir Usėnų. Rezultatu 3:1 pirmąją vietą laimėjo Stoniškių – Šilgalių komanda, Usėnų merginų komanda liko antra.
Po varžybų vyko linksmas, nuotaiką keliantis prizų lietus. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.
Senuosius metus palydėjome kovingai, linksmai, šventiškai, pasisėmę gerų emocijų.
Šventę rėmė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla ir Šilgalių kaimo bendruomenė.