TV konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis turas Tauragėje

 

Sausio 21 d. Tauragės meno mokykloje  vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis etapas, kuriame dalyvavo 39 kolektyvai ir atlikėjai iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Kelmės, Raseinių rajonų bei Pagėgių savivaldybės.

Visi dalyviai atliko po tris dainas, kurias vertino  10 narių komisija: pirmininkas – Dainius Puišys, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos Choro dirigavimo katedros profesorius, nariai: Artūras Novikas, A.Noviko džiazo mokyklos vadovas, Martynas Staškus, Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas, Dalia Tumosaitė, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytoja metodininkė  ir po vieną atstovą iš visų rajonų. Mūsų savivaldybę atstovavo Natkiškių Z.Petraitienės pagrindinės mokyklos vyr. muzikos mokytoja Dalia Kriščiūnienė.

Pagėgiškiai šiame etape pasirodė puikiai: Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos vokalinis ansamblis – Evita Pilkionytė, Gabija Oberauskaitė, Rugilė Milašauskaitė, Rugilė Jonelytė, Kotryna Norkutė, Kamilė Putytė, Gabija Račkauskaitė, Urtė Sauspreikšaitytė, Aneta Pociūtė, Darija Šegždaitė, Gabija Gudaitytė (vadovė Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė)  surinko  daugiausiai balų iš visų 39 kolektyvų – 23,6;  Pagėgių A. Mackaus  gimnazijos solistui Rolandui Gečui (vadovė Irena Ubartienė, koncertmeisterė Nadežda Snigir, akompaniatoriai – gitaristai – Liutauras Pocius ir Laura Žukauskaitė) komisija  skyrė taip pat labai daug balų – 23,5;  Pagėgių  meno ir sporto mokyklos solistai  – brolis ir sesė Matas ir Gabija Sragauskai (vadovė Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Nadežda Snigir)  buvo įvertinti tokiais balais: Matas – 22,1 ,  Gabija – 21,6.  Komisija labai gyrė Pagėgių mokytojų ir koncertmeisterių profesionalumą, vaikų dainavimo kokybę, natūralumą, išraiškingumą ir meniškumą.

Nuo vasario mėnesio prasidės TV konkurso ,,Dainų dainelės‘‘ koncertų transliacijos per LRT televiziją. Kas iš pagėgiškių jaunųjų talentų pasirodys televizijos ekrane, sužinosime vasario pradžioje, kai bus paskelbti pereinamieji balai. Linkime visiems didžiulės sėkmės!

 

Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė