„Nepriklausomybės taurės 2022” futbolo turnyras Ignalinoje

Vasario 12-13 d. Ignalinoje vyko futbolo U19 turnyras „Nepriklausomybės taurė 2022“ bei peržiūra į Lietuvos U19 futbolo rinktinę.
Turnyre dalyvavo 9 komandos iš visos Lietuvos. Pagėgių komanda, sudaryta iš šešiolikmečių, turnyre surinko 6 taškus ir laimėjusi dvi pergales, iškovojo 7 vietą.
Turnyro nugalėtojais tapo „FA Tauras“ U17 komanda, kuriai LFF I lygos lauko čempionate atstovauja pagėgiškiai: Nedas Burdukas, Eimantas Lukošius, Deividas Liutvinas, Mantas Vidra, Dominykas Vidra, Henrikas Kedeckis.
Varžybų kulminacija tapo turnyre atrinktų kandidatų į U19 futbolo rinktinę rungtynės su Kauno „Žalgirio“ vyrų komandos legionieriais.
Kauno „Žalgiris“, daugkartinis futbolo čempionas, užsitikrino turnyro čempionų vardą.