Pagėgiškiai lengvaatlečiai parsivežė penkias taures iš vaikų lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2022“ finalo

Kovo 9 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, vyko į Lietuvos vaikų lengvosios atletikos varžybų ,,Žemaitijos taurė 2022” finalinį etapą.

Visi trys šių varžybų etapai buvo sėkmingi mūsų lengvaatlečiams – visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus. Susumavus trijų etapų rezultatus, iškovotos 5 taurės: Eimantas Žiogas šuolio į tolį rungtyje iškovojo II vietos taurę (1 etapas – III vieta, finalas – I vieta), Danielius Puodžiūnas 600 m bėgime iškovojo III vietos taurę (1 etapas – I vieta, finalas – II vieta), Emilis Zongaila šuolio į aukštį rungtyje iškovojo II vietos taurę (2 etapas – I vieta, finalas –  II vieta), Erikas Merkelis 200 m bėgime iškovojo II vietos taurę (1 etapas – III vieta, 2 etapas- II vieta, finalas- IV vieta), Antano Musvydo auklėtinė iš Natkiškių Emilija Mikulskytė rutulio stūmime iškovojo III vietos taurę (2 etapas – 1vieta, finalas- V vieta).

Finaliniame etape penktą vietą šuolio į aukštį rungtyje užėmė Paulina Vilkytė, šeštą vietą šuolio į aukštį rungtyje užėmė Žemyna Malinauskaitė, septintą vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Vitenis Urbikas, Greta Alesiūtė 60 m bėgime liko dešimta, Luka Lukošiūtė 200 m bėgime – vienuolikta.

Ačiū jauniesiems lengvaatlečiams už norą siekti pačių aukščiausių rezultatų!