Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas Panevėžyje

Kovo 19 d. devyni Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės  vyko į Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatą Panevėžyje, į kurį suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Kai kuriose rungtyse varžėsi  net iki 75 dalyvių.

Kiekvienoje rungtyje diplomais buvo apdovanotos šešios prizinės vietos.

Puikiai varžybose pasirodė ir prizinę  5-ąją  vietą  šuolio į tolį rungtyje (4,24 m) iškovojo Eimantas Žiogas, 6-ąją prizinę vietą šuolio į aukštį rungtyje (1,35m)  laimėjo  Emilis Zongaila,  pagerinęs savo asmeninį rezultatą.

Kitų pagėgiškių rezultatai: 200 m bėgime (30.44s) Erikas Merkelis iškovojo

10-ąją vietą, 11-tas vietas užėmė Luka Lukošiūtė (1000 m bėgimas)   ir Ignas Vaidžiulis 960 m bėgimas), Vitas Urbikas– 23 vieta (60 m bėgimas), Greta Alesiūtė – 32 vieta (200 m bėgimas), Samanta Smoliakova – 69 vieta (60 m bėgimas). Labai gaila, kad perspektyvus lengvaatletis ir daugelio bėgimų nugalėtojas – Danielius Puodžiūnas po apšilimo pajuto stiprų pėdos skausmą ir 1000 m bėgimo nebėgo.