Džiuginantys jaunųjų akordeonistų pasiekimai

2022 m. balandžio 2 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkursas. Jame dalyvavo mokiniai iš Kretingos, Šilutės, Gargždų, Palangos, Klaipėdos J. Karoso, Klaipėdos J. Kačinsko bei Pagėgių.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į grupes: A – klasikinės muzikos, B – ansamblių bei orkestro, C – populiariosios muzikos.
Solistų A12 klasikinės muzikos kategorijoje Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos akordeono pagrindinio muzikavimo 1 klasės mokinė Julija Paleckytė atliko G. Fr. Hendelio Preliudą bei A. Korobeinikovo ,,Valsą – groteską‘‘ ir buvo įvertinta I vietos laureato diplomu.

Akordeono pradinio muzikavimo 3 klasės mokinys Erikas Maksimas Fadejev atliko V . A. Mocarto Allegro ir S. Bredžio ,,Linksmieji ritmai“. Erikas buvo įvertintas II vietos laureato diplomu.
Konkurso dalyvių grojimas buvo vertinamas pagal meistriškumą, muzikalumą, instrumento valdymą, artistiškumą ir sceninę laikyseną.
Akordeonistų mokytoja – Ona Parnarauskienė.