Tauragės apskrities meno mokyklų festivalis „Muzikiniai pokštai 2022“

Balandžio 1 d. įvyko Tauragės apskrities meno mokyklų festivalis „Muzikiniai pokštai 2022“.
Į festivalį susirinko jaunieji Jurbarko meno mokyklos pokštininkai, „Pagėgių pasienio juokintuvai“ iš Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos, „Linksmučiai iš užsienio“ – Šilalės meno mokyklos ir festivalio organizatoriai, šeimininkai – Tauragės meno mokykla bei daugybė kviestinių svečių.
Festivalio dalyviai visus džiugino linksmais, muzikaliais, originaliais, kūrybingais pasirodymais. Renginyje buvo daug juoko, šypsenų, gero humoro, teigiamų emocijų.

Festivalio pabaigoje visų dalyvių laukė apdovanojimai, mokytojų – kolegiškas pavakarojimas, jaunųjų atlikėjų – picų vakarienė, smagus pasibuvimas, siurprizai ir linksmybės.
Dėkojame mokyklos dailininkams – Akvilei Šeputytei, Kamilei Kuzmarskytei, Matui Komskiui, Elzei Majoravičiūtei, Augustei Venckauskaitei, Viktorijai Bartušytei, Austėjai Valaitytei, Nojui Kriaučiūnui, Nojui Juodeikiui, Augustei Miliauskaitei, Agotai Andriušaitytei, Gretai Černiauskaitei, nupiešusiems linksmus piešinius parodai ir jų mokytojoms – Liucijai Bungardienei, Virginijai Kariniauskienei, Linai Ambarcumian.
Džiaugiamės linksmais ir išradingais muzikantų pasirodymais – pianistais Daniel Panin ir Rolandu Geču, soliste Rugile Milašauskaite bei mergaičių vokaliniu ansambliu.
Dėkojame juos paruošusiems mokytojams – Reginai Pilkionienei, Marinai Dvarvitenei, Nadeždai Snigir, Evelinai Norkienei.