Respublikinis mažosios dainos konkursas – festivalis ,,Dainos sūkury”

Balandžio 8 d. Kuršėnuose vyko 14- asis respublikinis mažosios dainos konkursas – festivalis ,,Dainos sūkury”. Jame dainavo jaunieji atlikėjai iš Šiaulių, Šilutės, Telšių, Kauno, Linkuvos, Kėdainių, Akmenės, Šakių, Panevėžio, Joniškio, Šilalės, Kuršėnų, Pagėgių miestų bei rajonų.
Dalyviai pagal amžiaus grupes buvo suskirstyti į kategorijas : A – ikimokyklinio amžiaus, B – 1-4 kl., C – 5-8 kl., D – 9- 12 kl. solistai, vokaliniai ansambliai, popchorai, E – mišraus amžiaus vokaliniai ansambliai, popchorai.
Mūsų mokyklos mokinė Gabija Sragauskaitė šiame festivalyje – konkurse atliko grupės Clean Bandit dainą ,,Symphony” ir buvo įvertinta D kategorijos I vietos diplomu!
Gabiją konkursui paruošė mokytoja Regina Pilkionienė.
Vertinant buvo atsižvelgiama į meninį lygį, vokalo techninius duomenis, dinamiką, ritmo jautimą bei atlikėjų sceninį įvaizdį.
Sveikiname Gabiją ir jos mokytoją!