talentų konkursas „Lyderis-2022”

Balandžio 7 d. Pagėgių Kultūros centras organizavo Pagėgių krašto vaikų ir jaunimo talentų konkursą ,,Lyderis – 2022‘‘, kuriame dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos mokinių.

Dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse, juos vertino 5 narių komisija: pirmininkė – Ligita Kazlauskienė, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja, Sigitas Kancevyčius, Pagėgių Kultūros centro direktorius, Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė, Gražina Paliokienė, Pagėgių Kultūros centro šokių kolektyvų vadovė ir jaunimo atstovė Viktorija Valinčiūtė.
Nuoširdžiai sveikiname mūsų lyderius:
1 grupė (4-7 m.): Medą Volskytę (vokalas) – I vieta ir žiūrovų simpatijų prizas;
2 grupė (8-11 m.): Juliją Paleckytę (akordeonas) – II vieta; Daniel Panin (fortepijonas) – III vieta;
3 grupė (12-15 m.): mergaičių vokalinį ansamblį – I vieta, Ugnę Garmutę (fortepijonas) – II vieta, Dariją Šegždaitę (vokalas) – III vieta;
4 grupė (16-20 m.): Gabiją Sragauskaitę (vokalas) – I vieta, ansamblį – Eimantą Lukošių (trombonas) ir Luką Petkevičių (trimitas) – III vieta ir žiūrovų simpatijų prizas.
Džiaugiamės ir kitų mūsų jaunųjų atlikėjų šauniais pasirodymais: Rugile Milašauskaite (vokalas), Eriku Maksimu Fadejevu (akordeonas), Augustu Šturma (eufonija), Aisva Šegždaite (vokalas), Urte Vidraite (vokalas), Rugile Jonelyte (vokalas).
Dėkojame jaunųjų lyderių mokytojams ir koncertmeisteriams – Reginai Pilkionienei, Nadeždai Snigir, Marinai Dvarvitenei, Onai Parnarauskienei, Evelinai Norkienei, Sigitui Stankui.
Ačiū organizatoriams už renginį. Lauksime kitų ,,Lyderių‘‘, o iki to laiko svajosime ir sieksime savo tikslų!
Nuotraukos Sigito Kancevyčiaus.