Velykinis tinklinio turnyras

Balandžio 13 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos neformaliojo vaikų švietimo programą „Tinklinis“ lankantys mokiniai iš Natkiškių, Stoniškių ir Šilgalių susirinko į tradicinį Velykinį tinklinio turnyrą Stoniškių pagrindinės mokyklos sporto salėje.
Šventės pradžioje visus pasveikino turnyro organizatoriai – tinklinio mokytojai Alvyra Jankantienė ir Antanas Musvydas.
Varžybose jėgas išbandė keturios burtų keliu suformuotos komandos.
Tinklininkai buvo nusiteikę kovingai – kai kuriose dvikovose prireikė trečio kėlinio, kad būtų išaiškintas laimėtojas.
Surinkusi 3 taškus, ketvirta liko „Švyturių“ komanda, trečią vietą laimėjo „Habibai“, antrą – ,,Molten” komanda, o nugalėtojais tapo ,,Laukiniai šernai”.
Dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir saldumynais.
Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės aktyviu jaunimo dalyvavimu neformaliojo vaikų švietimo veiklose