Jaunieji akordeonistai ir toliau džiugina puikiais pasiekimais!
2022 m. balandžio 8 d. Tauragės meno mokykloje vyko Žemaitijos ir Klaipėdos krašto akordeonininkų festivalis – konkursas ,,Akordeonų pavasaris“.
Konkurse dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos J. Karoso, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklų, Tauragės, Platelių ir Šilalės meno mokyklų bei Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos.
Visi dalyviai buvo suskirstyti į 4amžiaus grupes.
Renginio tikslas – išskirti gabiausius jaunuosius atlikėjus ir paskatinti juos koncertinei veiklai, plačiau susipažinti su įvairių šalių kompozitorių kūriniais akordeonui.
Šiame konkurse mūsų mokyklos akordeono pradinio ugdymo 3 klasės mokinys Erikas Maksimas Fadejev atliko Sergej Bredis pjesę ,,Linksmieji ritmai“ ir laimėjo I vietą.
Akordeono pagrindinio ugdymo 1 klasės mokinė Julija Paleckytė atliko A. Korobeinikovo pjesę ,,Valsas – groteskas“ ir laimėjo II vietą.
Mokinius konkursui paruošė mokytoja Ona Parnarauskienė.
Labai džiaugiamės ir sveikiname! Jūs – šaunuoliai!