Julija Paleckytė respublikiniame festivalyje – konkurse buvo įvertinta III vieta!

Spalio 28 d. Kretingos meno mokykloje vyko respublikinis Kazio Stonkaus vardo akordeonistų festivalis – konkursas, kurio tikslas – puoselėti žymaus Lietuvos ir pasaulio akordeonisto kretingiškio Kazio Stonkaus atminimą, ugdyti ir skiepyti vaikams bei jaunimui meilę akordeonui.

Festivalyje – konkurse dalyvavo  solistai, mišrūs ansambliai ir orkestrai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Plungės, Mažeikių, Telšių, Gargždų, Palangos, Rietavo, Šilutės, Kuršėnų bei Pagėgių. Solistai buvo suskirstyti į amžiaus grupes.

Šiame renginyje dalyvavo mūsų mokyklos akordeono pagrindinio ugdymo 2 klasės mokinė Julija Paleckytė. Ji atliko A. Korobeinikovo pjesę ,,Valsas – groteskas“ (mokytoja Ona Parnarauskienė). Konkurso vertinimo komisija Juliją  įvertino III vieta!

Po jaunųjų atlikėjų pasirodymų Kretingos muziejaus Baltojoje salėje vyko Kazio Stonkaus buvusių mokinių koncertas, jo atminimui įamžinti muziejaus skverelyje pasodintas ąžuoliukas, atidengtas baltas suolelis.

Visi festivalio-konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais.

Nuoširdžiai sveikiname Juliją Paleckytę ir jos mokytoją Oną Parnarauskienę!