Džiugina puikūs jaunųjų futbolininkų pasiekimai!

Baigėsi LVJFUA  U18  I lygos futbolo pirmenybių pirmo rato rungtynės, kuriose varžosi 9 komandos: FA Tauras, FA Šiauliai B- Šiaulių SG, FK Atmosfera, Klaipėdos FM B, FA Šiauliai C, Banga, FC Džiugas, Klaipėdos FM C, FC Kuršiai.

FA  ,,Tauras‘‘  komanda, treniruojama Dariaus Stažio, lenkdama artimiausius varžovus 8 taškais, įsitvirtino I –oje vietoje!

FA ,,Tauro‘‘  U18  komandoje žaidžia 5 mūsų mokyklos jaunieji futbolistai: Eimantas Lukošius, Henrikas Kedeckis, Dominykas Vidra, Mantas Vidra, Deividas Liutvinas.

Pasak trenerio Dariaus Stažio, nors mūsų mokyklos sportininkai yra 1-2 metais jaunesni, bet užima komandoje vedančiųjų gretas.

Lapkričio 5 dieną Panevėžyje buvo sužaistos paskutinės  LVJFUA  U16  I lygos futbolo pirmenybių pirmo rato rungtynės, po kurių FA ,,Tauras‘‘ komanda, treniruojama Dariaus Stažio, įmušusi net 7 įvarčius (1 įvartį įmušo pagėgiškis Eimantas Lukošius) ir lenkdama artimiausius varžovus  11 taškų, taip pat įsitvirtino I –oje vietoje!

Šioje amžiaus kategorijoje varžosi  5 komandos: FA Tauras, FA FK Panevėžys, Klaipėdos FM B, Šilutė, FK Saned.

FA ,,Tauras‘‘ U16 komandoje žaidžia mūsų mokyklos mokiniai – Eimantas Lukošius, Henrikas Kedeckis, Dominykas Vidra, Mantas Vidra.

Eimantas Lukošius, įmušęs 11 įvarčių, užima antrą vietą lygoje pagal pelnytus įvarčius!

Sveikiname  FA ,,Tauro‘‘ U18  ir  U16  komandas bei jų  trenerį Darių Stažį su tokiais aukštais pasiekimais, linkime išlaikyti nugalėtojų pozicijas  II –ojo rato rungtynėse ir labai džiaugiamės glaudžiu bendradarbiavimu su FA ,,Tauras‘‘.