Lengvosios atletikos Olimpinių vilčių čempionatas

Lapkričio 18 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų ( 2009 g.m. ir jaunesnių)  lengvosios atletikos Olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje.

Pagėgių savivaldybės garbę gynė 7 lengvaatlečiai iš meno ir sporto mokyklos, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės.

Pirmąsias šešias vietas iškovoję sportininkai buvo apdovanoti  diplomais, o prizininkų trejetas – medaliais ir diplomais.

Bronzos medaliu pasidabino Danielius Puodžiūnas  600 m distanciją įveikęs per 1:50,61s. Ketvirtos vietos diplomus iškovojo 2 sportininkai: 200 m distanciją  įveikęs  per 29.89s ir  pagerinęs savo asmeninį rezultatą –  Erikas Merkelis ir Eimantas Žiogas,  į tolį  nušokęs  4,77 m.

Kiti jaunieji lengvaatlečiai sėkmingai įveikė savo rungtis, gerino  asmeninius rezultatus, įgijo varžybinės patirties. Trenerė Alvyra Jankantienė džiaugiasi savo jauniausiųjų  auklėtinių startais.