Tradicinis bėgimas su kariais

Lapkričio 20 dieną Taurų parke (Tauragės raj.) vyko tradicinis bėgimas, skirtas Lietuvos karių dienai paminėti. Tai bėgimas su kariais, kuris suburia entuziastus iš visos Lietuvos.

Profesionaliai organizuojamame bėgime gali dalyvauti įvairaus amžiaus bėgikai pasirenkant bėgimo nuotolius pagal amžių ir meistriškumą – 600 m,1800 m, 6 km, 12 km.

Mūsų  mokyklos lengvaatlečiai, trenerės Alvyros Jankantienės auklėtiniai, jau trečią kartą dalyvauja šiame bėgime.

Šiemet  labai šauniai sekėsi jauniesiems Pagėgių bėgikams: iš 8 dalyvių 6 tapo prizininkais savo amžiaus grupėse.

600 m bėgime  Juozas Marozas gavo du apdovanojimus: jauniausių bėgikų grupėje užėmė I vietą, o bendroje 600 m įskaitoje buvo antras. Gustė Valinčiūtė užėmė III vietą, o Auksė Girčiūtė – IV.

1800 m bėgime Danielius Puodžiūnas iškovojo II vietą, o Erikas Merkelis buvo trečias.

Mantas Vaisėta (ketvirtokas) rungėsi su keturiais metais vyresniais vaikinukais ir liko penktas.

Merginų grupėje1800 m distancijoje Luka Lukošiūtė užėmė II vietą, Lėja Feiferytė ir Eva Merkelytė  – III.

Po renginio visi dalyviai buvo pavaišinti karšta arbata ir bandelėmis.