XX-asis Žemaitijos krašto akordeono muzikos festivalis ,,Lietuviška muzika“

Lapkričio 26 d. Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje vyko XX-asis Žemaitijos krašto akordeono muzikos festivalis ,,Lietuviška muzika“, kuriame  dalyvavo Klaipėdos Juozo Karoso, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko,  Gargždų, Priekulės, Endriejavo, Palangos, Tauragės ir Pagėgių meno ir muzikos mokyklų jaunieji akordeonistai.

Festivalio tikslas – populiarinti akordeono muziką, puoselėjant mokinių tautiškumą, siekti profesinio tobulėjimo, lavinti mokinių kūrybinę saviraišką, meninius gebėjimus, ugdyti sceninę patirtį, plačiau susipažinti su lietuvių kompozitorių kūriniais akordeonui, lietuvių liaudies kūryba.

Mūsų  mokyklos akordeono pagrindinio ugdymo II klasės mokinė Julija Paleckytė (mokytoja Ona Parnarauskienė) festivalyje atliko Algimanto Raudonikio pjesę-dainą ,,Baltų beržų kalva“. Po grojimo, Julija buvo palydėta audringais ir šiltais plojimais.

Visi festivalio dalyviai apdovanoti padėkos raštais.