Futbolo turnyras „FK Nevėžis taurė“

Gruodžio 4 d. Kėdainiuose vyko futbolo turnyras „FK Nevėžis taurė“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos futbolininkai – Henrikas Kedeckis, Dominykas Vidra, Mantas Vidra, Deividas Liutvinas, Kristupas Kuskys, Kajus Kentra (treneris Darius Stažys).

Turnyre varžėsi FA Kėdainiai, FA Nevėžis, FK Nevėžis, FK Nevėžis B, Trakai SRC, Klaipėdos FM 1, Klaipėdos FM 2, FA Tauras ir Pagėgių MSM komandos.

Pagėgių komanda grupėje surinkusi dvi pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą, pateko kovoti dėl 3-4 vietos, finale nusileido Trakiškiams ir užėmė 4 vietą.

Turnyro dalyviai buvo 2006 g. m., o Pagėgių komanda sudaryta iš 2007-2008 g. m. sportininkų Būdami jaunesni pagėgiškiai puikiai pasipriešino varžovams ir garbingai sudalyvavo turnyre, įgavo geros patirties, bei pasisėmė puikių emocijų.