Kalėdinis tinklinio turnyras su buvusiais mokyklos tinklininkais

Gruodžio 10 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame susitiko buvę ir esantys Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos tinklininkai.

Iš 35 susirinkusių dalyvių burtų keliu buvo suskirstytos  penkios komandos ir išrinkti komandų kapitonai.

Pirmą vietą iškovojo trečioji komanda ( kapitonas – Antanas Musvydas), antrąją vietą pelnė penktoji komanda (kapitonas Algimantas Šveikauskas), trečioji vieta atiteko pirmajai komandai ( kapitonas Deividas Dargužas), ketvirtąją vietą laimėjo antroji komanda ( kapitonas Vilnius Kelertas), penktojoje vietoje liko ketvirtoji komanda (kapitonas Evaldas Stanevičius).

Visos penkios komandos buvo apdovanotos kalėdiniais Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos medaliais.

Turnyro dalyvius pasveikino Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Jis apdovanojo tris naudingiausius žaidėjus – Evą Merkelytę, Neringą Petkutę, Deividą Dargužą.

Džiaugiamės, kad buvę mokiniai nepamiršta savo mokyklos!

Dėkojame mokytojui Antanui Musvydui už puikų renginį!