Kalėdinė pasaka „Kai į miestą ateina Kalėdos”

Gruodžio 13 d. Pagėgių kultūros centre mūsų mokyklos mokiniai sukūrė tikrą kalėdinę pasaką – teatralizuotu koncertu „Kai į miestą ateina Kalėdos” buvo sužavėta visa publika. Koncertas alsavo jaukumu, šiluma ir muzikalumu.

LABAI AČIŪ  tariu: muzikos skyriaus mokiniams ir mokytojams – už kokybiškai paruoštus bei atliktus pasirodymus, kantrias repeticijas bei įdėtą didžiulį darbą, dailės skyriaus mokiniams ir mokytojams -už įspūdingas dekoracijas, Pagėgių kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienei – už režisūrinius patarimus ir balsą „iš už kadro”, Justinui Bartkui – už kokybišką įgarsinimą ir apšvietimą bei kantrybę dirbant su mumis, Astai Andriulienei – už renginio nuotraukas ir įrašą. Puiki komanda – puikus rezultatas!

Dėkoju tėveliams ir visiems žiūrovams už gražius atsiliepimus bei palaikymą!

Ačiū Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui už sveikinimą ir saldžias dovanas!

Gražių ir jaukių švenčių visiems!

Mokyklos direktorė Evelina Norkienė

Vaizdo įrašas