Tauragės regiono meno mokyklų konkursas „Fortepijonas ir aš“

Gruodžio 16 d. Tauragės meno mokykloje vyko Tauragės regiono meno mokyklų konkursas „Fortepijonas ir aš“.

Konkurse dalyvavo 33 jaunieji atlikėjai iš Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių meno mokyklų, kuriems fortepijonas yra antras instrumentas.

Mūsų mokyklai atstovavo šešios merginos – Rugilė Jonelytė, Gabija Oberauskaitė, Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė, Gabija Račkauskaitė ir Gabija Gudaitytė.

Dalyviai buvo suskirstyti  į keturias  grupes.

Antroje grupėje, kuri buvo pati gausiausia dalyvių skaičiumi (11 dalyvių),  I vietą laimėjo Rugilė Jonelytė ( mokytoja Marina Dvarvitene). Rugilė taip pat buvo apdovanota diplomu „Už emocionalų ir įtaigų atlikimą“.  III vietą užėmė Kotryna Norkutė (mokytoja Nadežda Snigir) ir Gabija Oberauskaitė (mokytoja Evelina Norkienė).

Trečioje grupėje III vietą užėmė Evita Pilkionytė ( mokytoja Evelina Norkienė). Gabija Račkauskaitė šioje grupėje tapo diplomante (mokytoja Virginija Bubelienė).

Ketvirtoje grupėje III vietą užėmė Gabija Gudaitytė (mokytoja Virginija Bubelienė).

Konkursą vertino kompetentinga komisija.

Sveikiname mergaites ir jų mokytojas su puikiu pasirodymu ir linkime ateityje sėkmės bei laimėjimų.