Šventinė dovana futbolininkams – iškovota pirmoji vieta!

Gruodžio 27, 28, 29 dienomis Ignalinoje vyko 2009 ir 2010 m. g. mokinių atviras kalėdinis „Vilčių futbolo turnyras“.

Pirmąją turnyro dieną varžėsi šešios 2009 m. g. mokinių komandos  iš Trakų, Širvintų, Nemenčinės, Vilniaus, Ignalinos, Pagėgių ir Tauragės.

Pagėgiškiai – Kajus Kentra, Danielius Puodžiūnas, Erikas Merkelis, Justas Valauskas, Saulė Liepa Misgirytė, Vitenis Urbikas, Tajus Endrikaitis, ( treneris Darius Stažys) – užėmė penktąją vietą.

Antrąją dieną varžėsi 5 komandos, sudarytos iš 2010 m. g. mokinių – Trakai, Širvintos, FA Kauno Žalgiris, Ignalina, FA Tauras/Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla.

Tądien jungtinė Tauragės ir Pagėgių komanda laimėjo pirmąją vietą!

Sveikiname jaunuosius futbolininkus su gražia pergale ir linkime sėkmės Naujaisiais Metais!