Lengvosios atletikos jaunių ir jaunučių varžybų  „Žemaitijos taurė 2023“  II etapas

Kovo 4 dieną Klaipėdoje vyko lengvosios atletikos jaunių ir jaunučių varžybų  „Žemaitijos taurė 2023“  II etapas. Varžybose dalyvavo šeši Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos sportininkai, kuriuos treniruoja Alvyra Jankantienė.

Jaunučių grupėje Danielius Puodžiūnas 1000m bėgime pagerino asmeninį rezultatą (3:12,98s) ir iškovojo trečiąją vietą.

Šuolio į tolį rungtyje (4,87m) Eimantas Žiogas 1 cm pralošė šuolininkui iš Švėkšnos ir turėjo tenkintis 4-ąją vieta.

Šeštas vietas iškovojo: Ignas Vaidžiulis 60m bėgimo rungtyje (8.66s), Erikas Merkelis 200m bėgimo rungtyje (30.03).

Jaunių grupėje Adrijus Anukas 300m bėgimo rungtyje (45.25s) užėmė 4-ąją vietą, o Eva Merkelytė šuolio į aukštį rungtyje (1,30m) iškovojo penktą vietą.

Liko dar vienas etapas, linkime sėkmės finaliniame etape.